علی دلفی
لحظات خوبی را برای شما آرزومندیم.,, خوش آمدید,, ما را از نظرات ارزشمند خود مطلع کنید
img
درباره سایت
مشاهده مطالب سایت

درباره سایت

درباره ما

پروردگارا از تو سپاسگزارم که عقلی سالم به من عطا کرده ای که با آن بتوانم راه درست را از نادرست تشخیص بدهم. خداوندا همانطور که راه درستم را به من نشان داده ای از تو میخواهم مرا حفظ کنی که حاشیه های راه باعث لیز خوردنم نشوند. خدایا : نمیگویم دستم را بگیر ؛ سالهاست گرفته ای و من نادان بوده ام. الهی... کمکم کن راه حقیقی را دریابم. کمکم کن در راهی قرار بگیرم که جز خوبی چیز دیگری انجام ندهم. و بار الهی کمکم کن برای جامعه ام فردی مفید باشم...
وبلاگ علی دلفی در 20 اسفند 1392 از علی دلفی ساخته و منتشر شد. که در آن مطالبی همچون ؛ داستان ، فیلم ، صوت ، تصویر (عکس) ، شعر ، طنز ، و مطالبی دیگر ثبت شده اند.
این وبلاگ تا روز 27 بهمن 1395 همچنان کار خود را اینگونه ادامه داده بود. وبعد از آن با اتصال دامنه ی IR به سایت تبدیل شد و کارش را گسترش داد.
امیدوارم در وب سایت من لحظات خوبی را سپری کنید...
مدیر سایت
img img img
سخن روز
بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست.
‐ حضرت علی علیه‌السلام
خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان.
‐ دکتر علی شریعتی
آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است.
‐ مترلینگ

امکانات سایت

مطالب سایت

img img img
یکشنبه 1393/03/25 ساعت 16:26

به نام بهترین سرآغاز

روزی سراق جوانی دختر زیبا رو وخشگل آمد.گفت: می خوام زنت بشم. آن جوان هم گفت باشه. او سراق پـد ر خود رفت وقضیه را به آن گفت. ولی پدر گفت:آن باید زن من بشود.پسره گفت: نه اون مال منه و با هم به خا طر آن دعوا کردند. سراق پدر بزرگ آن جوان رفتند. او هم گفت:نه برای تو نه برای اون!آن زن باید مال من بشه.وآن ها هم همینطور دعواشون شد.سراق رئیس پاسگاه رفتند.آن هم گفت نه باید زن مــن بشه. سراق قا ضی رفتند. آن هــم همینطور گفت:باید زن من بشه.و در آخرهمه سرا ق رئیس بزرگ رفتند و آن هم همین جمله را تــکرار کرد.این بار خود دختر نظر داد. چرا همه شما بر من دعوا می کنید؟؟؟

هر کدومتون منو بخواد باید این کار را بکنه.مــن می د ویدم و همه به دنبـال من بدوید. هر که به من رسید ومن را گرفت من زن آن می شوم. دختره دوید و هــمـه دنبال آن دویدند.هی دویدند ودویدند ودویدند.تا که به حفره ای رسیدند وهمه در آن حفره افتادند!!!دختره گفت:دیدید همه ی شما نتونستید مرا بگیریدحالا مرا شناختید کی ام؟؟ همه گفتند نه!! گفت:من دنیا هستم واین حفره قبر تان است.

وسر انجام. هر که دنبال دنیا بدوه نمی تونه به آن برسه.بیایید عبرت بگیریم که دنیا چیزی بی ارزش اسـت. اگه آن را دنبال کنیم نمی توانیم به آن برسیم.و نگذاریم. بخاطر دنیا آخرت را خراب کنیم. بیایید از همین لحظه از دویـدن دنبال دنیا بأیستیم و دنبال خوبی های پروردگارمان بدویم. بیایید خوب چشمان را بــــاز کنیم و زشتی های دنیـا را ببینیم.اگه دنبال دنیا نرویم خود دنیا دنبال ما می آید ولی مواظب باشیم گولش را نخوریم.

1393/3/25

img
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو